Будівельний паспорт забудови земельної ділянки - ПЛАНировка Киев - услуги проектирования - ПЛАНировка Будівельний паспорт забудови земельної ділянки - Архитектурное проектирование <!--if()-->- <!--endif--> - Киев - услуги проектирования - ПЛАНировка
















Градостроительный расчет
Предпроектные проработки
Паспорт фасадов
Проект реконструкции здания
Обустройство входной группы
Проект коттеджа
Эскиз намерений застройки
Проект перепланировки
Дизайн интерьера









Главная » Статьи » » Архитектурное проектирование Добавить статью
Будівельний паспорт забудови земельної ділянки
     Будівництво на садових, присадибних, дачних і інших ділянках здійснюється лише на підставі спеціального будівельного паспорта, який дозволяє забудову земельної ділянки.

      Будівельний паспорт - це документ, що визначає комплекс архітектурних, містобудівних та інших вимог до будівництва, зведення індивідуальної будови не більше двох поверхів, якщо не брати до уваги мансардний поверх. ПлоСтроительный паспортща будинку, який дозволяється згідно будівельному паспорту забудови земельної ділянки, не повинна перевищувати трьохсот квадратних метрів з усіма господарськими будівлями, спорудами, гаражами та елементами озеленення і благоустрою земельної ділянки.
        Будівельний паспорт забудови земельної ділянки складається з графічних і текстових матеріалів.
    Наявність плану зонування земельної ділянки та його території є підставою для розробки будівельного паспорта.
     Етап проектування може здійснюватися без погодження містобудівних обмежень та умов за наявності будівельного паспорта. Для забудови присадибних, садових і дачних земельних ділянок проект будівництва розробляється лише за бажанням замовника.
     Будівельний паспорт на забудову земельної ділянки надається спеціально уповноваженим державним органом архітектури та містобудування на безкоштовній основі протягом десяти робочих днів з моменту подання відповідної заяви, документів (перелік даного пакету документів визначено центральним органом виконавчої влади, який уповноважений з питань містобудування, архітектури та будівництва) .
            Форма та порядок видачі будівельного паспорта на забудову земельної ділянки визначені центральним органом виконавчої влади, які безпосередньо відповідальні за будівництво, архітектуру та містобудування.
            Варто також додати про те, який перелік документів потрібен під час подачі заяви на отримання будівельного паспорта:


 
- Копія документа на право власності та користування ділянкою, завірена в установленому порядку;
- Згода співвласників земельної ділянки на будівництво, завірене в установленому порядку;
- Ескіз намірів будівництва із зазначенням розташування будови, фасадів, відмітки висотності, відстань до інших земельних ділянок і будов;
- Проект забудови земельної ділянки.

Любая перепечатка (использование материалов) - с согласия Компании PLANirovka,
либо размещения активной ссылки на материал.

Просмотров: 4566                                                            
Всего комментариев: 0



Статьи архитектурной тематики
Разрешение на проектировани Службы и организации Задать вопрос архитектору


        Архитектурное проектирование – это организация пространства для обитания и деятельности человека. Основная функция архитектора – это создание идейной составляющей здания или сооружения – подчеркнуть архитектурно-планировочными приемами назначение здания, передать содержание и идею.
        Проектирование – это разработка качественного проекта для дальнейшего строительства. Квалифицированное проектирование - инструмент выбора качественного использования строительных ресурсов, рабочей силы
и времени. Безупречный подход к проектированию – это гарантия оптимальной организации строительного процесса, а также возможность получить высококачественный построенный объект, надежный, удобный и самое главное безопасный в эксплуатации.










8